grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ ПОБЕДНИК ДРУГЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2010/2011. годину

Друга лига - студенти

1. Машински факултет
2. Стоматолошки факултет
3. Стоматолошки факултет - Панчево
4. Математички факултет

Група А

Машински факултет
Фармацеутски факултет
Висока школа за И.К.Т.
Факултет за менаџмент у спорту
Факултет за трговину и банкарство
Висока грађевинско-геодетска школа

Група Б

Факултет политичких наука
С.Д. "Карабурма"
Стоматолошки фак./Панчево
Факултет безбедности
Висока туристичка школа
Архитектонски факултет

Група В

Метрополитан-Фак. инфор.технологија
Математички факултет
Војна академија
Рачунарски факултет
Криминалистичко-полицијска академија
Правни факултет - Универзитет Унион
С.Д. "Слободан Пенезић"

Група Г

Технолошко-металуршки факултет
Стоматолошки факултет
Факултет ветеринарске медицине
Физички факултет
Православни богословски факултет
Шумарски факултет
Фак. сп. и физ. вас. 2 - игра ван конкуренције

 

Група А

1. коло

Машински факултет 42:31 Висока грађевинско-геодетска шк.
Фармацеутски факултет 60:57 Факултет за трговину и банкарство
Висока школа за И.К.Т. 54:58 Факултет за менаџмент у спорту

2. коло

Висока грађевинско-геодетска шк. 24:30 Факултет за менаџмент у спорту
Факултет за трговину и банкарство 50:45 Висока школа за И.К.Т.
Машински факултет 44:52 Фармацеутски факултет

3. коло

Фармацеутски факултет 51:36 Висока грађевинско-геодетска шк.
Висока школа за И.К.Т. 45:54 Машински факултет
Факултет за менаџмент у спорту 43:52 Факултет за трговину и банкарство

4. коло

Висока грађевинско-геодетска шк. 37:55 Факултет за трговину и банкарство
Машински факултет 44:35 Факултет за менаџмент у спорту
Фармацеутски факултет 46:31 Висока школа за И.К.Т.

5. коло

Висока школа за И.К.Т. 0:20 Висока грађевинско-геодетска шк.
Факултет за менаџмент у спорту 0:20 Фармацеутски факултет
Факултет за трговину и банкарство 43:61 Машински факултет

Група Б

1. коло

Факултет политичких наука 44:32 Архитектонски факултет
С.Д. "Карабурма" 0:20 Висока туристичка школа
Стоматолошки фак./Панчево 45:43 Факултет безбедности

2. коло

Архитектонски факултет 34:53 Факултет безбедности
Висока туристичка школа 31:53 Стоматолошки фак./Панчево
Факултет политичких наука 40:43 С.Д. "Карабурма"

3. коло

С.Д. "Карабурма" 0:20 Архитектонски факултет
Стоматолошки фак./Панчево 55:45 Факултет политичких наука
Факултет безбедности 44:40 Висока туристичка школа

4. коло

Архитектонски факултет 0:20 Висока туристичка школа
Факултет политичких наука 54:48 Факултет безбедности
С.Д. "Карабурма" 46:41 Стоматолошки фак./Панчево

5. коло

Стоматолошки фак./Панчево 20:0 Архитектонски факултет
Факултет безбедности 41:55 С.Д. "Карабурма"
Висока туристичка школа 49:59 Факултет политичких наука

Група В

1. коло

Метрополитан-ФИТ - -
Математички факултет 20:0 С.Д. "Слободан Пенезић"
Војна академија 54:38 Правни фак. - Уни. Унион
Рачунарски факултет 48:37 Кримин.-полицијска академија

2. коло

- - Кримин.-полицијска академија
Правни фак. - Уни. Унион 36:45 Рачунарски факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 61:51 Војна академија
Метрополитан-ФИТ 35:47 Математички факултет

3. коло

Математички факултет - -
Војна академија 41:58 Метрополитан-ФИТ
Рачунарски факултет 28:48 С.Д. "Слободан Пенезић"
Кримина.-полицијска академија 41:46 Правни фак. - Уни. Унион

4. коло

- - Правни фак. - Уни. Унион
С.Д. "Слободан Пенезић" 37:45 Кримин.-полицијска академија
Метрополитан-ФИТ 39:37 Рачунарски факултет
Математички факултет 62:41 Војна академија

5. коло

Војна академија - -
Рачунарски факултет 41:53 Математички факултет
Кримин.-полицијска академија 42:48 Метрополитан-ФИТ
Правни фак. - Уни. Унион 25:59 С.Д. "Слободан Пенезић"

6. коло

- - С.Д. "Слободан Пенезић"
Метрополитан-ФИТ 51:40 Правни фак. - Уни. Унион
Математички факултет 57:35 Кримин.-полицијска академија
Војна академија 56:36 Рачунарски факултет

7. коло

Рачунарски факултет - -
Кримин.-полицијска академија 48:53 Војна академија
Правни фак. - Уни. Унион 43:56 Математички факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 36:25 Метрополитан-ФИТ

Група Г

1. коло

Технолошко-металуршки фак. - -
Стоматолошки факултет 48:36 Факултет спорта и физ. васп.
Факултет ветеринарске медицине 45:48 Шумарски факултет
Физички факултет 0:20 Православни богословски фак.

2. коло

- - Православни богословски фак.
Шумарски факултет 20:0 Физички факултет
Факултет спорта и физ. васп.
51:53 Факултет ветеринарске медицине
Технолошко-металуршки фак. 29:48 Стоматолошки факултет

3. коло

Стоматолошки факултет - -
Факултет ветеринарске медицине 40:43 Технолошко-металуршки фак.
Физички факултет 0:20 Факултет спорта и физ. васп.
Православни богословски фак. 28:44 Шумарски факултет

4. коло

- - Шумарски факултет
Факултет спорта и физ. васп.
41:35 Православни богословски фак.
Технолошко-металуршки фак. 20:0 Физички факултет
Стоматолошки факултет 44:41 Факултет ветеринарске медицине

5. коло

Факултет ветеринарске медицине - -
Физички факултет 0:20 Стоматолошки факултет
Православни богословски фак. 30:48 Технолошко-металуршки фак.
Шумарски факултет 51:40 Факултет спорта и физ. васп.

6. коло

- - Факултет спорта и физ. васп.
Технолошко-металуршки фак. 49:50 Шумарски факултет
Стоматолошки факултет 0:20 Православни богословски фак.
Факултет ветеринарске медицине 20:0 Физички факултет

7. коло

Физички факултет - -
Православни богословски фак. 32:51 Факултет ветеринарске медицине
Шумарски факултет 36:47 Стоматолошки факултет
Факултет спорта и физ. васп.
н.и.
Технолошко-металуршки фак.

Табела после 5. кола

Група А

1. Фармацеутски факултет 5 5 0 229:168 10
2. Машински факултет 5 4 1 245:206 9
3. Факултет за трговину и банкарство 5 3 2 255:246 8
4. Факултет за менаџмент у спорту 5 2 3 166:194 7
5. Висока грађевинско-геодетска школа 5 1 4 148:178 6
6. Висока школа за И.К.Т. 5 0 5 175:228 4

Група Б

1. Стоматолошки фак./Панчево 5 4 1 173:119 9
2. Факултет политичких наука 5 3 2 232:227 8
3. С.Д. "Карабурма" 5 3 2 180:132 8
4. Факултет безбедности 5 2 3 229:228 7
5. Висока туристичка школа 5 1 4 162:189 6
6. Архитектонски факултет 5 0 5 95:186 5

 Група В

1. Математички факултет 6 6 0 295:195 12
2. Метрополитан-Фаk. инфор.технологија 6 4 2 256:243 10
3. Војна академија 6 3 3 296:303 9
4. С.Д. "Слободан Пенезић" 6 4 2 241:194 9(-1)
5. Рачунарски факултет 6 2 4 235:269 8
6. Правни факултет - Универзитет Унион 6 1 5 228:306 7
7. Криминалистичко-полицијска академија 6 1 5 248:289 7

Група Г - (без резултата Факултета спорта и физичког васпитања)

1. Шумарски факултет 5 4 1 198:169 9
2. Стоматолошки факултет 5 4 1 159:126 9
3. Факултет ветеринарске медицине 5 3 2 189:168 8
4. Технолошко-металуршки факултет 5 2 3 197:167 7
5. Православни богословски факултет 5 2 3 130:143 7
6. Физички факултет 6 0 6 0:120 6

Завршни део такмичења

1. група завршна

1. Стоматолошки факултет 3 2 1 146:126 5
2. Шумарски факултет 3 2 1 143:144 5
3. Стоматолошки фак./Панчево 3 2 1 156:148 5
4. Факултет политичких наука 3 0 3 131:158 3

2. група завршна

1. Машински факултет 3 2 1 150:149 5
2. Математички факултет 3 2 1 156:149 5
3. Метрополитан 3 1 2 138:142 4
4. Фармацеутски факултет 3 1 2 155:159 4

Утакмица за 5.-6. место

Шумарски факултет 46:48 Метрополитан

Утакмица за 3.-4. место

Стоматолошки фак./Панчево 66:62 Математички факултет

Финале

Стоматолошки факултет 48:51 Машински факултет

Коначан пласман:

1. Машински факултет
2. Стоматолошки факултет
3. Стоматолошки фак./Панчево
4. Математички факултет
5. Метрополитан-Фак. инфор. технологија
6. Шумарски факултет
7.-8. Фармацеутски факултет
7.-8. Факултет политичких наука
9.-12. Војна академија
9.-12. Факултет за трговину и банкарство
9.-12. Технолошко-металуршки факултет
9.-12. Студентски дом "Карабурма"
13.-16. Факултет за менаџмент у спорту
13.-16. Факултет безбедности
13.-16. Студентски дом "Слободан Пенезић"
13.-16. Факултет ветеринарске медицине
17.-20. Православни богословски факултет
17.-20. Рачунарски факултет Универзитета Унион
17.-20. Висока грађевинско-геодетска школа
17.-20. Висока туристичка школа
21.-24. Правни факултет - Универзитет Унион
21.-24. Физички факултет
21.-24. Архитектонски факултет
21.-24. Висока школа за И.К.Т.
25.-26. Криминалистичко-полицијска академија
25.-26. Факултет спорта и физ. васп. 2

Штампа Ел. пошта