grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2011/2012

БЕОГРАДСКА ПОСЛОВНА ШКОЛА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2011/2012. годину

Прва лига - студенткиње

1. Београдска пословна школа
2. Факултет организационих наука
3. Фармацеутски факултет
4. Факултет спорта и физичког васпитања


Група А

Пољопривредни факултет
Факултет организационих наука
Економски факултет
Медицински факултет
Правни факултет

Група Б

Факултет спорта и физ. васп.
Математички факултет
Фармацеутски факултет
Стоматолошки факултет
ФАСПЕР

Група В

Машински факултет
Београдска пословна школа
Грађевински факултет
Електротехнички факултет
Факултет безбедности

Група А

1. коло

Пољопривредни факултет - -
Факултет организационих наука 36:26 Правни факултет
Економски факултет 0:20 Медицински факултет

2. коло

- - Медицински факултет
Правни факултет 20:0 Економски факултет
Пољопривредни факултет 0:20 Факултет организационих наука

3. коло

Факултет организационих наука - -
Економски факултет 0:20 Пољопривредни факултет
Медицински факултет 40:21 Правни факултет

4. коло

- - Правни факултет
Пољопривредни факултет 23:31 Медицински факултет
Факултет организационих наука 20:0 Економски факултет

5. коло

Економски факултет - -
Медицински факултет 26:51 Факултет организационих наука
Правни факултет 39:42 Пољопривредни факултет

Група Б

1. коло

Факултет спорта и физ. васп. - -
Математички факултет 53:23 ФАСПЕР
Фармацеутски факултет 49:28 Стоматолошки факултет

2. коло

- - Стоматолошки факултет
ФАСПЕР 0:20 Фармацеутски факултет
Факултет спорта и физ. васп. 32:20 Математички факултет

3. коло

Математички факултет  - -
Фармацеутски факултет 42:34 Факултет спорта и физ. васп.
Стоматолошки факултет 31:40 ФАСПЕР

4. коло

- - ФАСПЕР
Факултет спорта и физ. васп. 65:21 Стоматолошки факултет
Математички факултет 43:47 Фармацеутски факултет

5. коло

Фармацеутски факултет - -
Стоматолошки факултет 23:35 Математички факултет
ФАСПЕР 26:61 Факултет спорта и физ. васп.

Група В

1. коло

Машински факултет - -
Београдска пословна школа 20:0 Факултет безбедности
Грађевински факултет 41:32 Електротехнички факултет

2. коло

- - Електротехнички факултет
Факултет безбедности 15:43 Грађевински факултет
Машински факултет 19:41 Београдска пословна школа

3. коло

Београдска пословна школа - -
Грађевински факултет 15:20 Машински факултет
Електротехнички факултет 20:0 Факултет безбедности

4. коло

- - Факултет безбедности
Машински факултет 29:22 Електротехнички факултет
Београдска пословна школа 43:31 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет - -
Електротехнички факултет 24:47 Београдска пословна школа
Факултет безбедности 27:33 Машински факултет


Табела после 5. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 4 4 0 127:52 8
2. Медицински факултет 4 3 1 117:95 7
3. Пољопривредни факултет 4 2 2 85:90 6 (-1)
4. Правни факултет 4 1 3 106:118 5
5. Економски факултет 4 0 4 0:80 0

Група Б

1. Фармацеутски факултет 4 4 0 158:105 8
2. Факултет спорта и физи. васп. 4 3 1 192:109 7
3. Математички факултет 4 2 2 151:125 6
4. ФАСПЕР 4 1 3 89:165 5 (-1)
5. Стоматолошки факултет 4 0 4 103:189 4

Група В

1. Београдска пословна школа 4 4 0 151:74 8
2. Машински факултет 4 3 1 101:105 7
3. Грађевински факултет 4 2 2 130:110 6
4. Електротехнички факултет 4 1 3 98:117 5
5. Факултет безбедности 4 0 4 67:121 3(-1)

 
Завршни део такмичења

Четвртина финала

Медицински факултет 10:33 Фармацеутски факултет
Математички факултет 31:53 Београдска пословна школа
Машински факултет 20:41 Факултет организационих наука
Пољопривредни факултет 10:30 Факултет спорта и физи. васп.

Полуфинале

Фармацеутски факултет 37:45 Београдска пословна школа
Факултет организационих наука 54:42 Факултет спорта и физи. васп.

Утакмица за 3.-4. место

Фармацеутски факултет 42:37 Факултет спорта и физи. васп.

Финале

Београдска пословна школа 55:48 Факултет организационих наука

Коначан пласман:

1. Београдска пословна школа
2. Факултет организационих наука
3. Фармацеутски факултет
4. Факултет спорта и физи. васп.
5. Математички факултет
6. Машински факултет
7. Медицински факултет
8. Пољопривредни факултет
9. Грађевински факултет
10. ФАСПЕР
11. Правни факултет
12. Факултет безбедности
13. Електротехнички факултет
14. Стоматолошки факултет
15. Економски факултет


Штампа Ел. пошта