grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

ФАКУЛТЕТ ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет организационих наука
2. Економски факултет
3. Факултет спорта и физичког васпитања
4. Факултет политичких наука

Група А

Филозофски факултет
Грађевински факултет
С.Д. "Слободан Пенезић"
Београдска пословна школа
Факултет организационих наука
Економски факултет
Пољопривредни факултет

Група Б

Факултет спорта и физ. васп.
Правни факултет
Стоматолошки факултет
Електротехнички факултет
Стоматолошки факултет/Панчево
С.Д. "Карабурма"
Факултет политичких наука

Група А

1. коло

Филозофски факултет - -
Грађевински факултет 39:52 Пољопривредни факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 45:54 Економски факултет
Београдска пословна школа 37:44 Факултет организационих наука

2. коло

- - Факултет организационих наука
Економски факултет 68:51 Београдска пословна школа
Пољопривредни факултет 47:21 С.Д. "Слободан Пенезић"
Филозофски факултет 39:32 Грађевински факултет

3. коло

Грађевински факултет - -
С.Д. "Слободан Пенезић" 38:50 Филозофски факултет
Београдска пословна школа 51:58 Пољопривредни факултет
Факултет организационих наука 57:48 Економски факултет

4. коло

- - Економски факултет
Пољопривредни факултет 46:51 Факултет организационих наука
Филозофски факултет 55:62 Београдска пословна школа
Грађевински факултет 45:39 С.Д. "Слободан Пенезић"

5. коло

С.Д. "Слободан Пенезић" - -
Београдска пословна школа 0:20 Грађевински факултет
Факултет организационих наука 54:44 Филозофски факултет
Економски факултет 49:42 Пољопривредни факултет

6. коло

- - Пољопривредни факултет
Филозофски факултет 40:46 Економски факултет
Грађевински факултет 26:55 Факултет организационих наука
С.Д. "Слободан Пенезић" 52:58 Београдска пословна школа

7. коло

Београдска пословна школа - -
Факултет организационих наука 56:44 С.Д. "Слободан Пенезић"
Економски факултет 50:35 Грађевински факултет
Пољопривредни факултет 45:38 Филозофски факултет

Група Б

1. коло

Факултет спорта и физ. васп. - -
Правни факултет 37:36 Факултет политичких наука
Стоматолошки факултет 37:49 С.Д. "Карабурма"
Електротехнички факултет 46:54 Стоматолошки факултет/Панчево

2. коло

- - Стоматолошки факултет/Панчево
С.Д. "Карабурма" 53:31 Електротехнички факултет
Факултет политичких наука 51:33 Стоматолошки факултет
Факултет спорта и физ. васп. 60:61 Правни факултет

3. коло

Правни факултет - -
Стоматолошки факултет 71:73 Факултет спорта и физ. васп.
Електротехнички факултет 39:49 Факултет политичких наука
Стоматолошки факултет/Панчево 50:58 С.Д. "Карабурма"

4. коло

- - С.Д. "Карабурма"
Факултет политичких наука 63:54 Стоматолошки факултет/Панчево
Факултет спорта и физ. васп. 62:56 Електротехнички факултет
Правни факултет 43:54 Стоматолошки факултет

5. коло

Стоматолошки факултет - -
Електротехнички факултет 34:41 Правни факултет
Стоматолошки факултет/Панчево 58:71 Факултет спорта и физ. васп.
С.Д. "Карабурма" 51:53 Факултет политичких наука

6. коло

- - Факултет политичких наука
Факултет спорта и физ. васп. 53:47 С.Д. "Карабурма"
Правни факултет 60:66 Стоматолошки факултет/Панчево
Стоматолошки факултет 37:31 Електротехнички факултет

7. коло

Електротехнички факултет - -
Стоматолошки факултет/Панчево 48:55 Стоматолошки факултет
С.Д. "Карабурма" 48:37 Правни факултет
Факултет политичких наука 38:71 Факултет спорта и физ. васп.

Табела после 7. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 6 6 0 316:245 12
2. Економски факултет 6 5 1 315:270 11
3. Пољопривредни факултет 6 4 2 290:249 10
4. Филозофски факултет 6 2 4 266:277 8
5. Грађевински факултет 6 2 4 197:235 8
6. Београдска пословна школа 6 2 4 259:297 7 (-1)
7. С.Д. "Слободан Пенезић" 6 0 6 239:310 6

Група Б

1. Факултет спорта и физи. васп. 6 5 1 390:331 11
2. Факултет политичких наука 6 4 2 290:285 10
3. С.Д. "Карабурма" 6 4 2 306:261 10
4. Стоматолошки факултет 6 3 3 287:295 9
5. Правни факултет 6 3 3 279:298 9
6. Стоматолошки факултет/Панчево 6 2 4 330:353 8
7. Електротехнички факултет 6 0 6 237:296 6

Завршни део такмичења

Полуфинале

Факултет организационих наука 90:71 Факултет политичких наука
Факултет спорта и физи. васп. 67:77 Економски факултет

Утакмица за 3.-4. место

Факултет спорта и физи. васп. 75:58 Факултет политичких наука

Финале

Факултет организационих наука 80:64 Економски факултет

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Економски факултет
3. Факултет спорта и физи. васп.
4. Факултет политичких наука
5. С.Д. "Карабурма"
6. Пољопривредни факултет
7. Стоматолошки факултет
8. Филозофски факултет
9. Правни факултет
10. Грађевински факултет
11. Стоматолошки факултет/Панчево
12. Београдска пословна школа
13. Електротехнички факултет
14. С.Д. "Слободан Пенезић"


Штампа Ел. пошта