grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2012/2013

УНИВЕРЗИТЕТ СИНГИДУНУМ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2011/2012. годину

Друга лига - студенти

1.     Универзитет Сингидунум
2.     Шумарски факултет
3.-4. Медицински факултет
3.-4. Архитетктонски факултет

Група А

Машински факултет
Фармацеутски факултет
Биолошки факултет
Београдска политехника
Факултет за трговину и банкарство
Шумарски факултет

Група Б

Математички факултет
Криминалистичко-полицијска академија
Факултет ветеринарске медицине
Филолошки факултет
Архитектонски факултет
Универзитет Метрополитан

Група В

Универузитет Сингидунум
Вискоа школа за И.К.Т.
Висока туристичка школа
Саобраћајни факултет
Технолошко-металуршки факултет
Православно-богословски факултет
Војна академија

Група Г

Медицински факултет
Рударско-геолошки факултет
Факултет безбедности
Географски факултет
ФАСПЕР
Факултет за медије и комуникацију

Група А

1. коло

Машински факултет 32:31 Шумарски факултет
Фармацеутски факултет 32:26 Факултет за трговину и банкарство
Биолошки факултет 52:33 Београдска политехника

2. коло

Шумарски факултет 35:31 Београдска политехника
Факултет за трговину и банкарство 33:34 Биолошки факултет
Машински факултет 41:28 Фармацеутски факултет

3. коло

Фармацеутски факултет 29:35 Шумарски факултет
Биолошки факултет 37:38 Машински факултет
Београдска политехника 0:20 Факултет за трговину и банкарство

4. коло

Шумарски факултет 45:30 Факултет за трговину и банкарство
Машински факултет 37:24 Београдска политехника
Фармацеутски факултет 28:34 Биолошки факултет

5. коло

Биолошки факултет 43:55 Шумарски факултет
Београдска политехника 15:36 Фармацеутски факултет
Факултет за трговину и банкарство 36:50 Машински факултет

Група Б

1. коло

Математички факултет 39:33 Универзитет Метрополитан
Криминалистичко-пол. академија 29:35 Архитектонски факултет
Факултет ветеринарске медицине 39:34 Филолошки факултет

2. коло

Универзитет Метрополитан 23:29 Филолошки факултет
Архитектонски факултет 37:34 Факултет ветеринарске медицине
Математички факултет 65:61 Криминалистичко-пол. академија

3. коло

Криминалистичко-пол. академија 55:28 Универзитет Метрополитан
Факултет ветеринарске медицине 40:39 Математички факултет
Филолошки факултет 33:37 Архитектонски факултет

4. коло

Универзитет Метрополитан 0:20 Архитектонски факултет
Математички факултет 41:24 Филолошки факултет
Криминалистичко-пол. академија 41:32 Факултет ветеринарске медицине

5. коло

Факултет ветеринарске медицине 20:0 Универзитет Метрополитан
Филолошки факултет 26:61 Криминалистичко-пол. академија
Архитектонски факултет 38:39 Математички факултет

Група В

1. коло

- - Војна академија
Универзитет Сингидунум 54:34 Православни-богосовски факултет
Висока И.К.Т. 54:49 Тенолошко-металуршки факултет
Висока туристичка школа 31:40 Саобраћајни факултет

2. коло

- - Тенолошко-металуршки факултет
Православни-богословски фак. 34:39 Саобраћајни факултет
Војна академија 39:42 Висока туристичка школа
Универзитет Сингидунум 59:44 Висока И.К.Т.

3. коло

Висока И.К.Т. - -
Висока туристичка школа 40:50 Универзитет Сингидунум
Саобраћајни факултет 44:43 Војна академија
Технолошко-металуршки фак. 43:37 Православни-богословски фак.

4. коло

- - Православни-богословски фак.
Војна академија 42:36 Технолошко-металуршки фак.
Универзитет Сингидунум 38:25 Саобраћајни факултет
Висока И.К.Т. 49:42 Висока туристичка школа

5. коло

Висока туристичка школа - -
Саобраћајни факултет 41:53 Висока И.К.Т.
Технолошко-металуршки фак. 37:50 Универзитет Сингидунум
Православни-богословски фак. 34:44 Војна академија

6. коло

Универзитет Сингидунум - -
Висока И.К.Т. 49:47 Војна академија
Висока туристичка школа 43:29 Православни-богословски фак.
Саобраћајни факултет 30:26 Технолошко-металуршки фак.

7. коло

Саобраћајни факултет - -
Технолошко-металуршки фак. 40:35 Висока туристичка школа
Православни-богословски фак. 45:38 Висока И.К.Т.
Војна академија 42:43 Универзитет Сингидунум

Група Г

1. коло

Медицински факултет 52:37 Фак. за медије и комуникације
Рударско-геолошки факултет 35:24 ФАСПЕР
Факултет безбедности 36:43 Географски факултет

2. коло

Фак. за медије и комуникације 22:31 Географски факултет
ФАСПЕР 39:38 Факултет безбедности
Медицински факултет 51:28 Рударско-геолошки факултет

3. коло

Рударско-геолошки факултет 52:51 Фак. за медије и комуникације
Факултет безбедности 33:62 Медицински факултет
Географски факултет 42:31 ФАСПЕР

4. коло

Фак. за медије и комуникације 52:37 ФАСПЕР
Медицински факултет 50:34 Географски факултет
Рударско-геолошки факултет 49:42 Факултет безбедности

5. коло

Факултет безбедности 28:29 Фак. за медије и комуникације
Географски факултет 29:38 Рударско-геолошки факултет
ФАСПЕР 26:40 Медицински факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Машински факултет 5 5 0 198:156 10
2. Шумарски факултет 5 4 1 201:165 9
3. Биолошки факултет 5 3 2 200:187 8
4. Фармацеутски факултет 5 2 3 153:151 7
5. Факултет за трговину и банкарство 5 1 4 145:161 6
6. Београдска политехника 5 0 5 103:180 4(-1)

Група Б

1. Математички факултет 5 4 1 223:196 9
2. Архитектонски факултет 5 4 1 167:135 9
3. Криминалистичко-полицијска ака. 5 3 2 247:186 8
4. Факултет ветеринарске медицине 5 3 2 165:151 8
5. Филолошки факултет 5 1 4 146:201 6
6. Универзитет Метрополитан 5 0 5 84:163 3(-2)

 Група В

1. Универзитет Сингидунум 6 6 0 294:222 12
2. Висока школа за И.К.Т. 6 4 2 287:283 10
3. Саобраћајни факултет 6 4 2 219:225 10
4. Војна академија 6 2 4 257:248 8
5. Технолошко-металуршки факултет 6 2 4 231:248 8
6. Висока туристичка школа 6 2 4 233:247 8
7. Православни - богословски факултет 6 1 5 213:261 7

Група Г

1. Медицински факултет 5 5 0 255:158 10
2. Рударско-геолошки факултет 5 4 1 202:197 9
3. Географски факултет 5 3 2 179:177 8
4. Факултет за медије и комуникацију 5 2 3 191:200 7
5. ФАСПЕР 5 1 4 157:207 6
6. Факултет безбедности 5 0 5 177:222 5

Завршни део такмичења

Четвртина финала

Универзитет Сингидунум 47:38 Рударско-геолошки факултет
Машински факултет 42:49 Архитектонски факултет
Медицински факултет 50:36 Висока школа за И.К.Т.
Математички факултет 50:56 Шумарски факултет

Утакмица полуфинала

Медицински факултет 32:39 Шумарски факултет
Универзитет Сингидунум 42:23 Архитектонски факултет

Утакмица финала

Шумарски факултет 36:55 Универзитет Сингидунум

Коначан пласман:

1. Универзитет Сингидунум
2. Шумарски факултет
3.-4. Медицински факултет
3.-4. Архитетктонски факултет
5.-8. Математички факултет
5.-8. Машински факултет
5.-8. Рударско-геолошки факултет
5.-8. Висока школа за И.К.Т.
9.-16. Саобраћајни факултет
9.-16. Војна академија
9.-16. Криминалистичко-полицијска академија
9.-16. Биолошки факултет
9.-16. Факултет ветеринарске медицине
9.-16. Географски факултет
9.-16. Фармацеутски факултет
9.-16. Факултет за медије и комуникацију
17.-20. Технолошко-металуршки факулет
17.-20. Факултет за трговину и банкарство
17.-20. Филолошки факултет
17.-20. ФАСПЕР
21.-25. Висока туристичка школа
21.-25. Православни богословни факултет
21.-25. Факултет безбедности
21.-25. Београдска политехника
21.-25. Универзитет Метрополитан

Штампа Ел. пошта