grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2010/2011

ФАКУЛТЕТ ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2010/2011. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет организационих наука
2. Економски факултет
3. Факултет спорта и физи. васп.
4. Универзитет Сингидунум

Група А

Факултет организационих наука
Економски факултет
Грађевински факултет
Правни факултет
Рударско-геолошки факултет
Саобраћајни факултет
Медицински факултет

Група Б

Факултет спорта и физи. васп.
Пољопривредни факултет
Електротехнички факултет
Универзитет Сингидунум
Београдска пословна школа
С.Д. "Патрис Лумумба"
Филозофски факултет

Група А

1. коло

Факултет организационих наука - -
Економски факултет 51:30 Медицински факултет
Грађевински факултет 40:33 Саобраћајни факултет
Правни факултет 34:38 Рударско-геолошки факултет

2. коло

- - Рударско-геолошки факултет
Саобраћајни факултет 40:61 Правни факултет
Медицински факултет 54:48 Грађевински факултет
Факултет организационих наука 45:40 Економски факултет

3. коло

Економски факултет - -
Грађевински факултет 41:49 Факултет организационих наука
Правни факултет 32:30 Медицински факултет
Рударско-геолошки факултет 44:59 Саобраћајни факултет

4. коло

- - Саобраћајни факултет
Медицински факултет 44:37 Рударско-геолошки факултет
Факултет организационих наука 52:30 Правни факултет
Економски факултет 51:38 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет - -
Правни факултет 32:47 Економски факултет
Рударско-геолошки факултет 50:46 Факултет организационих наука
Саобраћајни факултет 41:55 Медицински факултет

6. коло

- - Медицински факултет
Факултет организационих наука 54:36 Саобраћајни факултет
Економски факултет 44:39 Рударско-геолошки факултет
Грађевински факултет 32:45 Правни факултет

7. коло

Правни факултет - -
Рударско-геолошки факултет 34:46 Грађевински факултет
Саобраћајни факултет 30:55 Економски факултет
Медицински факултет 38:51 Факултет организационих наука

Група Б

1. коло

Факултет спорта и физи. васп. - -
Пољопривредни факултет 42:57 Филозофски факултет
Електротехнички факултет 51:31 С.Д. "Патрис Лумумба"
Универзитет Сингидунум 55:66 Београдска пословна школа

2. коло

- - Београдска пословна школа
С.Д. "Патрис Лумумба" 51:54 Универзитет Сингидунум
Филозофски факултет 53:39 Електротехнички факултет
Факултет спорта и физи. васп. 80:48 Пољопривредни факултет

3. коло

Пољопривредни факултет - -
Електротехнички факултет 28:45 Факултет спорта и физи. васп.
Универзитет Сингидунум 64:42 Филозофски факултет
Београдска пословна школа 63:67 С.Д. "Патрис Лумумба"

4. коло

- - С.Д. "Патрис Лумумба"
Филозофски факултет 48:58 Београдска пословна школа
Факултет спорта и физи. васп. 60:75 Универзитет Сингидунум
Пољопривредни факултет 34:43 Електротехнички факултет

5. коло

Електротехнички факултет - -
Универзитет Сингидунум 63:40 Пољопривредни факултет
Београдска пословна школа 48:51 Факултет спорта и физи. васп.
С.Д. "Патрис Лумумба" 65:63 Филозофски факултет

6. коло

- - Филозофски факултет
Факултет спорта и физи. васп. 59:46 С.Д. "Патрис Лумумба"
Пољопривредни факултет 38:52 Београдска пословна школа
Електротехнички факултет 35:51 Универзитет Сингидунум

7. коло

Универзитет Сингидунум - -
Београдска пословна школа 54:35 Електротехнички факултет
С.Д. "Патрис Лумумба" 79:69 Пољопривредни факултет
Филозофски факултет 52:44 Факултет спорта и физи. васп.

Табела после 7. кола

Група А

1. Факултет организационих наука 6 5 1 297:235 11
2. Економски факултет 6 5 1 288:214 11
3. Правни факултет 6 3 3 234:239 9
4. Медицински факултет 6 3 3 251:260 9
5. Грађевински факултет 6 2 4 245:266 8
6. Рударско-геолошки факултет 6 2 4 242:273 8
7. Саобраћајни факултет 6 1 5 239:309 7

 Група Б

1. Универзитет Сингидунум 6 5 1 362:294 11
2. Факултет спорта и физи. васп. 6 4 2 339:297 10
3. Београдска пословна школа 6 4 2 341:294 10
4. С.Д. "Патрис Лумумба" 6 3 3 339:359 9
5. Филозофски факултет 6 3 3 315:312 9
6. Електротехнички факултет 6 2 4 231:268 8
7. Пољопривредни факултет 6 0 6 271:374 6

Завршни део такмичења

Полуфинале

Универзитет Сингидунум 73:91 Економски факултет
Факултет организационих наука 90:70 Факултет спорта и физи. васп.

Утакмица за 3.-4. место

Факултет спорта и физи. васп. 86:77 Универзитет Сингидунум

Финале

Факултет организационих наука 72:60 Економски факултет

Коначан пласман:

1. Факултет организационих наука
2. Економски факултет
3. Факултет спорта и физи. васп.
4. Универзитет Сингидунум
5.-6. Правни факултет
5.-6. Београдска пословна школа
7.-8. Медицински факултет
7.-8. С.Д. "Патрис Лумумба"
9.-10. Грађевински факултет
9.-10. Филозофски факултет
11.-14. Рударско-геолошки факултет
11.-14. Електротехнички факултет
11.-14. Саобраћајни факултет
11.-14 Пољопривредни факултет

Штампа Ел. пошта