grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТКИЊЕ - 2012/2013

 ФАРМАЦЕУТСКИ ФАКУЛТЕТ ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студенткиња Београду у кошарци за школску 2012/2013. годину

Прва лига - студенткиње

1. Фармацеутски факултет
2. Факултет спорта и физичког васпитања
3. Економски факултет
4. Правни факултет

Група А

Математички факултет
Факултет спорта и физ. васп.
Факултет организационих наука
Електротехнички факултет
ФАСПЕР
Учитељски факултет

Група Б

Фармацеутски факултет
Машински факултет
Грађевински факултет
Економски факултет
Филозофски фкаултет
Правни факултет


Група А

1. коло

Математички факултет 49:13 Учитељски факултет
Фак. спорта и физичког васп. 46:24 ФАСПЕР
Факултет организационих наука 37:20 Електротехнички факултет

2. коло

Учитељски факултет 19:15 Електротехнички факултет
ФАПЕР 26:40 Факултет организационих наука
Математички факултет 24:43 Фак. спорта и физичког васп.

3. коло

Фак. спорта и физичког васп. 20:0 Учитељски факултет
Факултет организационих наука 20:0 Математички факултет
Електротехнички факултет 24:36 ФАСПЕР

4. коло

Учитељски факултет 27:32 ФАСПЕР
Математички факултет 27:8 Електротехнички факултет
Фак.спорта и физичког васп. 42:35 Факултет организационих наука

5. коло

Факултет организационих наука 36:25 Учитељски факулет
Електротехнички факултет 0:20 Фак. спорта и физичког васп.
ФАСПЕР 19:33 Математички факултет

Група Б

1. коло

Фармацеутски факултет 40:26 Правни факултет
Машински факултет 35:31 Филозофски факултет
Грађевински факултет 34:38 Економски факултет

2. коло

Правни факултет 40:26 Економски факултет
Филозофски факултет н.и. Грађевински факултет
Фармацеутски факултет 55:10 Машински факултет

3. коло

Машински факултет 23:47 Правни факултет
Грађевински факултет 40:55 Фармацеутски факултет
Економски факултет 40:18 Филозофски факултет

4. коло

Правни факултет 28:26 Филозфски факултет
Фармацеутски факултет 41:33 Економски факултет
Машински факултет 50:28 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факулет 0:20 Правни факултет
Економски факултет 53:50 Машински факултет
Филозофски факултет 23:30 Фармацеутски факултет


Табела после 5. кола

Група А

1. Факулет спорта и физичког васпитања 5 5 0 171:83 10
2. Факултет организационих наука 5 4 1 168:113 9
3. Математички факлутет 5 3 2 133:103 7 (-1)
4. ФАСПЕР 5 2 3 137:171 7
5. Учитељски факултет 5 1 4 84:162 5 (-1)
6. Електротехнички факултет 5 0 5 67:139 4 (-1)

Група Б

1. Фармацеутски факултет 5 5 0 221:132 10
2. Правни факултет 5 4 1 161:115 9
3. Економски факултет 5 3 2 190:183 8
4. Машински факултет 5 2 3 168:211 7
5. Филозофски факултет 4 0 4 98:133 4
6. Грађевински факултет 4 0 4 102:163 3 (-1)

 Завршни део такмичења

Четвртфинале

Факултет организационих наука 43:59 Економски факултет
Правни факултет 41:25 Математички факлутет

Полуфинале

Фак. спорта и физичког васп. 52:13 Правни факултет
Фармацеутски факултет 48:39 Економски факултет

Утакмица за 3.-4. место

Правни факултет 23:45 Економски факултет

Финале

Фак. спорта и физичког васп. 41:43 Фармацеутски факултет

Коначан пласман:

1. Фармацеутски факултет
2. Факутет спорта и физ. васп.
3. Економски факултет
4. Правни факултет
5. Факултет организационих наука
6. Математички факулет
7. ФАСПЕР
8. Машински факултет
9. Учитељски факултет
10. Филозофски  факултет
11. Електротехнички факултет
12. Грађевински факултет


Штампа Ел. пошта