grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ДРУГА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2011/2012

ПОЉОПРИВРЕДНИ ФАКУЛТЕТ, ФАКУЛТЕТ ПОЛИТИЧКИХ НАУКА, СТУДЕНТСКИ ДОМОВИ  "КАРАБУРМА" И "ПЕНЕЗИЋ" УШЛИ У ПРВУ ЛИГУ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2011/2012. годину

Друга лига - студенти

1.-4. Пољопривредни факултет
1.-4. С.Д. "Карабурма"
1.-4. Факултет политичких наука
1.-4. С.Д. "Пенезић"

Група А

Рударско-геолошки факултет
Факултет политичких наука
Факултет за трговину и банкарство
Математички факултет 2
Правни факултет - Унион
ФАСПЕР

Група Б

Метрополитан
Фармацеутски факултет
С.Д. "Карабурма"
Факултет за медије и комуникацију
Факултет ветеринарске медицине
Православни богословни факултет
Машински факултет 2

Група В

Саобраћајни факултет
Технолошко-металуршки факултет
С.Д. "Слободан Пенезић"
Висока туристичка школа
Архитетктонски факултет
Висока школа за И.К.Т.
Факултет спорта и физ. васп. 2

Група Г

Пољопривредни факултет
Шумарски факултет
Факултет безбедности
Биолошки факултет
Криминалистичко-полицијска акад.
Географски факултет

Група А

1. коло

Рударско-геолошки факултет 55:23 ФАСПЕР
Факултет политичких наука 60:33 Правни факултет - Унион
Факултет за трговину и банкарство 46:53 Математички факултет 2

2. коло

ФАСПЕР 38:43 Математички факултет 2
Правни факултет - Унион 22:44 Факултет за трговину и банкарство
Рударско-геолошки факултет 32:52 Факултет политичких наука

3. коло

Факултет политичких наука 41:29 ФАСПЕР
Факултет за трговину и банкарство 44:53 Рударско-геолошки факултет
Математички факултет 2 41:36 Правни факултет - Унион

4. коло

ФАСПЕР 38:33 Правни факултет - Унион
Рударско-геолошки факултет 59:55 Математички факултет 2
Факултет политичких наука 52:28 Факултет за трговину и банкарство

5. коло

Факултет за трговину и банкарство 61:59 ФАСПЕР
Математички факултет 2 24:52 Факултет политичких наука
Правни факултет - Унион 0:20 Рударско-геолошки факултет

Група Б

1. коло

Метрополитан - -
Фармацеутски факултет 47:40 Машински факултет 2
С.Д. "Карабурма" 68:33 Православни богословни факултет
Факултет за медије и комуникацију 49:51 Факултет ветеринарске медицине

2. коло

- - Факултет ветеринарске медицине
Православни богословни факултет 48:46 Факултет за медије и комуникацију
Машински факултет 2 31:60 С.Д. "Карабурма"
Метрополитан 42:45 Фармацеутски факултет

3. коло

Фармацеутски факултет - -
С.Д. "Карабурма" 69:27 Метрополитан
Факултет за медије и комуникацију 51:52 Машински факултет 2
Факултет ветеринарске медицине 42:53 Православни богословни факултет

4. коло

- - Православни богословни факултет
Машински факултет 2 56:53 Факултет ветеринарске медицине
Метрополитан 35:38 Факултет за медије и комуникацију
Фармацеутски факултет 42:62 С.Д. "Карабурма"

5. коло

С.Д. "Карабурма" - -
Факултет за медије и комуникацију 44:46 Фармацеутски факултет
Факултет ветеринарске медицине 41:25 Метрополитан
Православни богословни факултет 50:59 Машински факултет 2

6. коло

- - Машински факултет 2
Метрополитан 45:64 Православни богословни факултет
Фармацеутски факултет 49:40 Факултет ветеринарске медицине
С.Д. "Карабурма" 59:42 Факултет за медије и комуникацију

7. коло

Факултет за медије и комуникацију - -
Факултет ветеринарске медицине 26:49 С.Д. "Карабурма"
Православни богословни факултет 44:49 Фармацеутски факултет
Машински факултет 2 48:34 Метрополитан

Група В

1. коло

Саобраћајни факултет - -
Технолошко-металуршки факултет 43:31 Факултет спорта и физ. васп. 2
С.Д. "Слободан Пенезић" 44:38 Висока школа за И.К.Т.
Висока туристичка школа 50:48 Архитетктонски факултет

2. коло

- - Архитетктонски факултет
Висока школа за И.К.Т. 51:47 Висока туристичка школа
Факултет спорта и физ. васп. 2 22:41 С.Д. "Слободан Пенезић"
Саобраћајни факултет 32:31 Технолошко-металуршки факултет

3. коло

Технолошко-металуршки факултет - -
С.Д. "Слободан Пенезић" 63:30 Саобраћајни факултет
Висока туристичка школа 38:40 Факултет спорта и физ. васп. 2
Архитетктонски факултет 49:53 Висока школа за И.К.Т.

 4. коло

- - Висока школа за И.К.Т.
Факултет спорта и физ. васп. 2 48:41 Архитетктонски факултет
Саобраћајни факултет 59:49 Висока туристичка школа
Технолошко-металуршки факултет 33:54 С.Д. "Слободан Пенезић"

5. коло

С.Д. "Слободан Пенезић" - -
Висока туристичка школа 48:51 Технолошко-металуршки факултет
Архитетктонски факултет 33:36 Саобраћајни факултет
Висока школа за И.К.Т. 58:46 Факултет спорта и физ. васп. 2

6. коло

- - Факултет спорта и физ. васп. 2
Саобраћајни факултет 41:48 Висока школа за И.К.Т.
Технолошко-металуршки факултет 47:49 Архитетктонски факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 52:29 Висока туристичка школа

7. коло

Висока туристичка школа - -
Архитетктонски факултет 35:44 С.Д. "Слободан Пенезић"
Висока школа за И.К.Т. 57:44 Технолошко-металуршки факултет
Факултет спорта и физ. васп. 2 46:58 Саобраћајни факултет

Група Г

1. коло

Пољопривредни факултет 64:44 Географски факултет
Шумарски факултет 43:45 Криминалистичко-полициј. акад.
Факултет безбедности 40:48 Биолошки факултет

2. коло

Географски факултет 41:33 Биолошки факултет
Криминалистичко-полициј. акад. 43:41 Факултет безбедности
Пољопривредни факултет 60:42 Шумарски факултет

3. коло

Шумарски факултет 28:53 Географски факултет
Факултет безбедности 46:62 Пољопривредни факултет
Биолошки факултет 23:40 Криминалистичко-полициј. акад.

4. коло

Географски факултет 39:30 Криминалистичко-полициј. акад.
Пољопривредни факултет 57:37 Биолошки факултет
Шумарски факултет 61:60 Факултет безбедности

5. коло

Факултет безбедности 33:44 Географски факултет
Биолошки факултет 43:37 Шумарски факултет
Криминалистичко-полициј. акад. 56:40 Пољопривредни факултет

Табела после 5. кола

Група А

1. Факултет политичких наука 5 5 0 257:146 10
2. Рударско-геолошки факултет 5 4 1 219:174 9
3. Факултет за трговину и банкарство 5 2 3 223:239 7
4. ФАСПЕР 5 1 4 187:233 6
5. Правни факултет - Унион 5 0 5 124:203 5
6. Математички факултет 2* 5 3 2 216:231 8

* Екипа се такмичила ван конкуренције

Група Б

1. С.Д. "Карабурма" 5 5 0 307:170 10
2. Фармацеутски факултет 5 4 1 231:232 9
3. Православни богословни факултет 5 3 2 242:250 8
4. Факултет ветеринарске медицине 5 2 3 223:202 7
5. Факултет за медије и комуникацију 5 1 4 219:239 6
6. Метрополитан 5 0 5 174:257 5
7. Машински факултет 2* 6 4 2 286:295 10

* Екипа се такмичила ван конкуренције

Група В

1. С.Д. "Слободан Пенезић" 5 5 0 257:165 10
2. Висока школа за И.К.Т. 5 4 1 247:225 9
3. Саобраћајни факултет 5 3 2 198:224 8
4. Технолошко-металуршки факултет 5 1 4 206:240 6
5. Архитетктонски факултет 5 1 4 214:230 6
5. Висока туристичка школа 5 1 4 223:261 6
6. Факултет спорта и физ. васп. 2 6 2 4 233:278 8

* Екипа се такмичила ван конкуренције

Група Г

1. Пољопривредни факултет* 5 4 1 283:225 9
2. Географски факултет* 5 4 1 221:188 9
3. Криминалистичко-полицијска акад.* 5 4 1 214:186 9
4. Биолошки факултет 5 2 3 184:215 7
5. Шумарски факултет 5 1 4 211:259 6
6. Факултет безбедности 5 0 5 220:260 5

Мини табела Групе Г

1. Криминалистичко-полицијска акад. 2 1 1 86:79 3
2. Пољопривредни факултет 2 1 1 104:100 3
3. Географски факултет 2 1 1 83:94 3

* све екипе имају исти број победа и пораза (4-1), а у међусобним сусретима свако има по 1. победу и 1. пораз

Завршни део такмичења

1. група разигравања (укрштање група А и Г из основног дела такмичења)

1. коло

Факултет политичких наука 52:32 Рударско-геолошки факултет
Криминалистичко-полициј. акад. 56:40 Пољопривредни факултет

2. коло

Факултет политичких наука 49:31 Криминалистичко-полициј. акад.
Рударско-геолошки факултет 37:56 Пољопривредни факултет

3. коло

Рударско-геолошки факултет 48:45 Криминалистичко-полициј. акад.
Факултет политичких наука 58:65 Пољопривредни факултет

Табела 1. групе разигравања

1. Пољопривредни факултет 3 2 1 161:151 5
2. Факултет политичких наука 3 2 1 159:128 5
3. Рударско-геолошки факултет 3 1 2 117:153 4
4. Криминалистичко-полицијска акад. 3 1 2 132:137 4

* Табела је направљена на основу резултата међусобних сусрета екипа

2. група разигравања (укрштање група Б и В из основног дела такмичења)

1. коло

С.Д. "Карабурма" 62:42 Фармацеутски факултет
С.Д. "Слободан Пенезић" 44:38 Висока школа за И.К.Т.

2. коло

С.Д. "Слободан Пенезић" 20:0 Фармацеутски факултет
С.Д. "Карабурма" 65:64 Висока школа за И.К.Т.

3. коло

С.Д. "Слободан Пенезић" 41:50 С.Д. "Карабурма"
Висока школа за И.К.Т. 47:38 Фармацеутски факултет

Табела 2. групе разигравања

1. С.Д. "Карабурма" 3 3 0 177:147 6
2. С.Д. "Слободан Пенезић" 3 2 1 105:88 5
3. Висока школа за И.К.Т. 3 1 2 149:147 4
4. Фармацеутски факултет 3 0 3 80:129 2(-1)

* Табела је направљена на основу резултата међусобних сусрета екипа

На основу пропозиција за такмичења у организацији Универзитетског спортског сваеза Београда екипе Пољопривредни факултет, факултет политичких наука, С.Д. "Карабурма" и С.Д."Пенезић" су се пласирале у виши ранг такмичења, па ће се школске 2012/2013 године такмичити у Првенству студената Београда у кошарци Прва лига.

Коначан пласман:

1.-4. Пољопривредни факултет
1.-4. С.Д. "Карабурма"
1.-4. Факултет политичких наука
1.-4. С.Д. "Слободан Пенезић"
5.-8. Рударско-геолошки факултет
5.-8. Висока школа за И.К.Т.
5.-8. Криминалистичко-полицијска акад.
5.-8. Фармацеутски факултет
9.-12. Географски факултет
9.-12. Православни-богословски факултет
9.-12. Факултет за трговину и банкарство
9.-12. Саобраћајни факултет
13.-16. Биолошки факултет
13.-16. Факултет ветеринарске медицине
13.-16. ФАСПЕР
13.-16. Тенолошко-металуршки факултет
17.-20. Шумарски факултет
17.-20. Факултет за медије и комуникацију
17.-20. Правни факултет Унион
17.-20. Архитектонски факултет
21.-22. Факултет безбедности
21.-22. Метрополитан

Екипе Математички факултет 2, Машински факултет 2 и Факултет спорта и физичког васпитања 2 су се такмичиле ван конкуренције.

Штампа Ел. пошта

</