grb   grb    logo_bgd                

КОШАРКА - ПРВА ЛИГА - СТУДЕНТИ - 2011/2012

 ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА ПОБЕДНИК ПРВЕ ЛИГЕ

Првенство студената Београду у кошарци за школску 2011/2012. годину

Прва лига - студенти

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Економски факултет
4. Правни факулетет

Група А

Универзитет Сингидунум
Економски факултет
Грађевински факултет
Електротехнички факултет
Правни факултет
Машински факултет
Стоматолошки факултет/Панчево

Група Б

Факултет организационих наука
Факултет спорта и физи. васп.
Филозофски факултет
Медицински факултет
Београдска пословна школа
Математички факултет
Стоматолошки факултет

Група А

1. коло

Универзитет Сингидунум - -
Економски факултет 50:52 Стоматолошки факултет/Панчево
Грађевински факултет 37:47 Машински факултет
Електротехнички факултет 54:48 Правни факултет

2. коло

- - Правни факултет
Машински факултет 42:44 Електротехнички факултет
Стоматолошки факултет/Панчево 43:46 Грађевински факултет
Универзитет Сингидунум 48:72 Економски факултет

3. коло

Економски факултет - -
Грађевински факултет 44:42 Универзитет Сингидунум
Електротехнички факултет 49:37 Стоматолошки факултет/Панчево
Правни факултет 60:32 Машински факултет

4. коло

- - Машински факултет
Стоматолошки факултет/Панчево 51:57 Правни факултет
Универзитет Сингидунум 39:32 Електротехнички факултет
Економски факултет 52:45 Грађевински факултет

5. коло

Грађевински факултет - -
Електротехнички факултет 48:50 Економски факултет
Правни факултет 63:51 Универзитет Сингидунум
Машински факултет 35:47 Стоматолошки факултет/Панчево

6. коло

- - Стоматолошки факултет/Панчево
Универзитет Сингидунум 72:67 Машински факултет
Економски факултет 63:62 Правни факултет
Грађевински факултет 40:24 Електротехнички факултет

7. коло

Електротехнички факултет - -
Правни факултет 48:44 Грађевински факултет
Машински факултет 46:72 Економски факултет
Стоматолошки факултет/Панчево 54:50 Универзитет Сингидунум


Група Б

1. коло

Факултет организационих наука - -
Факултет спорта и физи. васп. 55:47 Стоматолошки факултет
Филозофски факултет 55:53 Математички факултет
Медицински факултет 36:42 Београдска пословна школа

2. коло

- - Београдска пословна школа
Математички факултет 50:48 Медицински факултет
Стоматолошки факултет 39:42 Филозофски факултет
Факултет организационих наука 51:47 Факултет спорта и физи. васп.

3. коло

Факултет спорта и физи. васп. - -
Филозофски факултет 49:68 Факултет организационих наука
Медицински факултет 40:45 Стоматолошки факултет
Београдска пословна школа 61:53 Математички факултет

4. коло

- - Математички факултет
Стоматолошки факултет 47:68 Београдска пословна школа
Факултет организационих наука 49:38 Медицински факултет
Факултет спорта и физи. васп. 46:44 Филозофски факултет

5. коло

Филозофски факултет - -
Медицински факултет 48:53 Факултет спорта и физи. васп.
Београдска пословна школа 50:53 Факултет организационих наука
Математички факултет 59:65 Стоматолошки факултет

6. коло

- - Стоматолошки факултет
Факултет организационих наука 80:40 Математички факултет
Факултет спорта и физи. васп. 58:47 Београдска пословна школа
Филозофски факултет н.и. Медицински факултет

7. коло

Медицински факултет - -
Београдска пословна школа 45:42 Филозофски факултет
Математички факултет 51:61 Факултет спорта и физи. васп.
Стоматолошки факултет 30:43 Факултет организационих наука

Табела после 7. кола

Група А

1. Економски факултет 6 5 1 359:301 11
2. Правни факултет
6 5 1 338:295 11
3. Универзитет Сингидунум 6 4 2 302:332 10
4. Грађевински факултет
6 3 3 256:256 9
5. Електротехнички факултет 6 3 3 251:256 9
6. Стоматолошки факултет/Панчево 6 3 3 284:287 9
7. Машински факултет 6 1 5 269:332 7

Група Б

1. Факултет организационих наука 6 6 0 344:254 12
2. Факултет спорта и физи. васп. 6 5 1 320:288 11
3. Београдска пословна школа 6 4 2 313:289 10
4. Стоматолошки факултет 6 2 4 273:307 8
5. Филозофски факултет 5 2 3 232:251 7
6. Математички факултет 6 1 5 306:370 7
7. Медицински факултет
5 0 5 210:239 5

Завршни део такмичења

Полуфинале

Факултет организационих наука 77:71 Правни факултет
Економски факултет 77:82 Факултет спорта и физи. васп.

Утакмица за 3.-4. место

Правни факултет 50:69 Економски факултет

Финале

Факултет организационих наука 77:83 Факултет спорта и физи. васп.

Коначан пласман:

1. Факултет спорта и физичког васпитања
2. Факултет организационих наука
3. Економски факултет
4. Правни факултет
5. Београдска пословна школа
6. Грађевински факултет
7. Електротехнички факултет
8. Стоматолошки факултет/Панчево
9. Филозофски факултет
10. Стоматолошки факултет
11. Универзитет Сингидунум
12. Математички факултет
13. Медицински факултет
14. Машински факултет

Штампа Ел. пошта